منوی دسته بندی

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

دریافت اشتراک

کارآفرین منتخب تیر ماه 1400؛ محمدرضا دیانی، مدیرعامل گروه صنعتی انتخاب

محمدرضا دیانی، مدیرعامل گروه صنعتی انتخاب یکی از موفق ترین تولیدکنندگان کشور می باشد که با توسعه این گروه توانسته است در صنعت لوازم خانگی تحولی شگرف را به وجود آورد، به طوریکه هم اکنون از یک وارد کننده لوازم خانگی به سمت صادرات این محصولات گام بر می دارد. ایشان امسال به عنوان کارآفرین برتراستان اصفهان معرفی گردیدند.

به گزارش ماهنامه همگام با صنعت، مدیرعامل گروه صنعتی انتخاب چندی پیش نیز به عنوان کارآفرین برتر کشور معرفی و تندیس و لوح افتخار این عنوان ملی را از رییس جمهور دریافت نموده است.

گروه صنعتی انتخاب بالغ بر ۳ هزار و ۵۰۰ نفر به صورت مستقیم و همچنین ۲ هزار نفر به صورت غیرمستقیم مشغول به کار هستند. این گروه بزرگترین تولیدکننده لوازم خانگی کشور به شمار می آید که ۳۰۰ قلم لوازم خانگی را با برندهای اسنوا- دوو- حایر- بست به بازار عرضه می نماید.

گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب به عنوان یک هایپر هلدینگ بین المللی، بیش از چهار دهه است که در عرصه صنعت و اقتصاد ایران رشد کرده است. انتخاب، از ابتدای دهه شصت شمسی، با تولید لوازم خانگی وارد عرصه اقتصادی شد و اکنون سرمایه گذاری گسترده ای در زمینه های دیگر اقتصادی دارد. در سال های اخیر این گروه به عنوان مجموعه ای تاثیرگذار و پیشران اقتصادی، پروژه های کلیدی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، فولاد، ساختمان، گردشگری و فروشگاه های زنجیره ای ایران انجام داده است. این پروژه ها در دفاتر بین المللی آسیا، اروپا و آفریقا توسط شبکه ای از پژوهشگران و در قالب تیم های تحقیق و پژوهش، برنامه ریزی و پشتیبانی می شود. نگاه کلان در این پروژه ها، کمک به تقویت چرخه اقتصادی ایران است و سرمایه گذاری ها، بر محور ورود و بومی سازی دانش و فناوری روز دنیا اجرا می شوند.

تجربه طولانی، این گروه را دارای مزیت رقابتی متعددی کرده است؛ تجاربی همچون مدیریت بنگاه های بزرگ اقتصادی هم رتبه با شرکت های معتبر بین المللی، سیستم های مهندسی و تحقیق و توسعه، فناوری و دانش صنعتی، نظام های رشد و تعالی، مدیریت مشارکتی، سرمایه های بی بدیل انسانی، ارتباطات موثر اجتماعی، برنامه ریزی نقدینگی منطبق با ویژگی های بخش خصوصی، بازرگانی داخلی و بین المللی، شبکه گسترده فروش و خدمات، تولید صادرات محور می تواند از مصادیق بارز آن باشد. عناوین ملی و بین المللی همچون کارآفرین نمونه جهان اسلام، کارآفرین برتر ایران، واحد نمونه صنعتی، واحد برتر استاندارد ملی ایران، مرکز نمونه تحقیق و توسعه، دریافت عالی ترین نشان رعایت حقوق مصرف کنندگان و دریافت گواهی نامه ها و استانداردهای بین المللی، نشانه تلاش گروه در رسیدن به آرمان های متعالی خود است.

لوازم خانگی

این مجموعه دارای یک هلدینگ متمرکز بر صنعت لوازم خانگی است که هم زمان بر روی چند برند ملی و بین المللی کار می کند . زنجیره فعالیت های این گروه، منجر به توسعه و تکامل سه برند “اسنوا ایران”، “دوو کره جنوبی” و “تکنوگاز ایتالیا” شده است. اهتمام به ایجاد کامل ترین و فراگیرترین سبد کالایی، این مجموعه را به عنوان بزرگترین تولیدکننده لوازم خانگی ایران تبدیل و بالاترین سطح رضایت را برای مشتریان خود فراهم کرده است. این هلدینگ با 10 کارخانه و بیش از 300 کارگاه تولید قطعات، از افتخارات گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب محسوب می شود.

نفت، گاز و پتروشیمی

گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب به پشتوانه سال ها تجربه موفق در عرصه صنعت و با بهره گیری از الگوی شرکت های بزرگ جهانی، با در اختیار داشتن بزرگ ترین زنجیره تولید لوازم خانگی کشور، همگام با رویکرد استراتژیک خود مبنی بر تکمیل چرخه تولید و زنجیره ارزش، برای تامین مواد اولیه کارخانجات لوازم خانگی ایران و سایر صنایع پایین دستی مصرف کننده محصوالت پلیمری، در حوزه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی فعالیت می کند. مجتمع پتروشیمی پلی استایرن انبساطی انتخاب ) S P E ) بعنوان پنجمین شرکت بزرگ در جهان از سال 1396 فعال می باشد. همچنین تولید PDH ،فرمالین، متانول، متیل آمین ها، اسید سیتریک، MTBE ،آمونیاک مایع و … از مهمترین طرح ها و پروژه های در دست ساخت و یا توسعه این حوزه است.

دیدگاهتان را بنویسید